דף הבית

אליפות דנמרק לנוער

ביום שישי הזה החלו שבעה שחקנים ישראלים את דרכם בתחרות נוער בקופנהגן, דנמרק. בקטגוריית הבנים עד גיל 15 יש לנו ייצוג של ארבעה שחקנים. נדב רזיאל דורג 5-8 וניצח את כל משחקיו (בין היתר נגד שחקן פקיסטני). נדב גבר על יהלי שס ועלה לגמר. בגמר הוא ניצח שחקן שוויצרי וסיים במקום הראשון. הישג נפלא!

יהלי גבר על מדורג 3 של התחרות. במשחק על מקומות 3-4 הפסיד יהלי במשחק מותח לשחקן דני וסיים במקום הרביעי והמכובד גם כן.

רז פרידמן דורג במקומות 9-16. רז ניצח את משחקו הראשון אך הפסיד בשמינית הגמר. היום התמודד רז עלמקומות 11-12 והפסיד ובכך סיים את התחרות במקום 12. יותם פלד, בתחרותו הראשונה בסבב, לא דורג והפסיד במשחקו הראשון. בהמשך הוא גבר על שני שחקנים והפסיד בשני משחקים האחרונים וסיים את התחרות במקום 20.

בקטגוריית הבנים עד גיל 17 מייצגים אותנו נועם פאר (9-16) ועידן הר (9-16). נועם ניצח את שני המשחקים הראשונים שלו בקלות יחסית. בשלב רבע הגמר הוא פגש את מדורג 1 של התחרות, ולאחר קרב מותח ניצח 3-2 ועלה לחצי הגמר.  שם הוא הפסיד והמשיך להתחרות על מקום 3. נועם ניצח ועלה בפעם השנייה על פודיום בתחרות בין לאומית. עידן הר הפסיד את משחקו הראשון והתמודד על מקומות 21-22. במשחקו האחרון הוא הפסיד וסיים במקום 22.

אביחי בר מוחא משתתף בקטגוריית הבנים עד גיל 19. אביחי ניצח את כל משחקיו אך נכנע בגמר שחקן דני בתוצאה 3-1 וסיים במקום השני. ההתאחדות מברכת את כל השחקנים על ההישגים המרשימים והייצוג המכובד. בהצלחה לשחקנים שממשיכים לתחרות בשבדיה! 

 

חג שמח!

עודכן לאחרונה ( שני, 08 אוקטובר 2012 20:15 )